ROZVRH & CENY 2023-03-26T13:24:48+02:00

ROZVRH GYMU

PoÚtStČtSoNe
7:00
9:00
10:00
17:00
18:00
18:30
19:00

REZERVACE

Na všechny lekce je nutná rezervace místa. Přihlásit se můžeš buď na kontaktech GYMu, nebo můžeš použít Messenger.

CO TRÉNUJEME?

KRUHOVÝ TRÉNINK

SÍLA A VYTRVALOST

Kruhový trénink je intvervalové cvičení, při kterém na jednotlivých stanovštích procvičíš celé tělo. Základní interval je 40 sekund, po kterých následuje 10 vteřin pauza na přesun na další stanoviště. Za 1 trénink se „kruháč“ projede 2x. Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po sobě vždy procvičovala jiná partie. V polovině a na konci tréninku navíc posílíš střed těla formou tabaty.

SILOVÝ TRÉNINK

ZAMĚŘENO NA SÍLU

Silový trénink  je postaven na principu kruhového tréninku. Důraz je ale kladen na větší váhy, techniku cviků a kratší interval. Na rozdíl od „kruháče“ si užiješ více opakování a méně stanovišť. Silový trénink je cílen na budování svalové hmoty a celkové posílení těla. I tenhle trénink zvládnou odhodlané ženy.

T-R-X

POSILOVÁNÍ S VLASTNÍ VAHOU

T-R-X je trénink na závěsném systému, kde posiluješ pouze s vlastní vahou. Cvičení je určeno pro začátečníky i elitní sportovce. Cviky lze snadno stupňovat. Zátěž si upravíš nastavením polohy těla. Můžeš provádět celkové posilování, cviky na pružnost, sílu nebo výbušnost. Dokonce známé cviky jako kliky, shyby, dřepy a výpady jsou na T-R-X výzvou.

IRACING

KARDIO A POSILOVÁNÍ

Zacvičíš si s vlastní vahou, ale i se železem, zvedneš si nějaký ten kettlebell a hodíš o zem s medicinbalem. Na lekci zažiješ kombinace HIITu a tabaty, nebo si zacvičíš ve stylu Insanity. Lekce je zaměřená na celkový rozvoj těla, zlepšíš si výbušnost, získáš lepší kondici a shodíš nějaké to kilo tuku.

PLACENÍ A CENY

Jednorázový vstup

120
  • jednorázové vstupné

Permanentka 10 lekcí

1100
  • 1 lekce ZDARMA

Permanentka 20 lekcí

2000
  • 3 lekce ZDARMA

PLATBU JE MOŽNÉ PROVÉST:

HOTOVĚ – Platba možná hotově na recepci GYMu

PERMICEMI – Akceptujeme pouze permice vydané GYMem

MULTISPORT BENEFITS – Akceptujeme Multisport karty